УЧЕНИЦИ

  1. Немања Којић, ученик VIII разреда, школска 1998/1999. година (ПРВО место на Општинском такмичењу из српског језика и језичке културе и пласман на Окружно такмичење) НАПОМЕНА: Због бомбрадовања даљег такмичења није било.
  2. Рада Мишић, ученица VI разреда, школска 2002/2003. година (ДРУГО место на Општинском такмичењу из српског језика и језичке културе и пласман на Окружно такмичење)
  3. Маријана Петковић, ученица VI разреда, школска 2005/2006. година (ПРВО место на Општинском такмичењу из српског језика и језичке културе)
  4. Велимирка Дамјановић, ученица VI разреда, школска 2005/2006. година (ДРУГО место на Општинском такмичењу из српског језика и језичке културе)
  5. Вања Јовановић, ученица VII разреда, школска 2005/2006. година (ПРВО место на Општинском такмичењу из српског језика и језичке културе и пласман на Окружно такмичење)
  6. Мира Танасковић, ученица VIII разреда, школска 2005/2006. година (ПРВО место на Општинском такмичењу из српског језика и језичке културе и пласман на Окружно такмичење)
  7. Ана Јекић, ученица VIII разреда, школска 2005/2006. година (ТРЕЋЕ место на Општинском такмичењу из српског језика и језичке културе)
  8. Маријана Петковић, ученица VII разреда, школска 2006/2007. година (ПРВО место на Општинском такмичењу и пласман на Окружно такмичење)
  9. Велимирка Дамјановић, ученица VII разреда, школска 2006/2007. година (ДРУГО место на Општинском такмичењу)
  10. Сандра Ристановић, ученица V разреда, школска 2007/2008. година (ТРЕЋЕ место на Општинском такмичењу)
  11. Маријана Петковић, ученица VIII разреда, школска 2007/2008. година (ПРВО место на Општинском такмичењу и пласман на окружно такмичење)
  12. Катарина Мишић, ученица V разреда, школска 2008/2009. година (ДРУГО место на Општинском такмичењу)
  13. Исидора Драгићевић, ученица VI разреда, школска 2009/2010. година (ДРУГО место на Општинском такмичењу)
  14. Слађана Радић, ученица VIII разреда, школска 2009/2010. година (ДРУГО место на Општинском такмичењу)
  15. Исидора Драгићевић, ученица VII разреда, школска 2010/2011. година (ТРЕЋЕ место на Општинском такмичењу)
  16. Исидора Драгићевић, ученица VIII разреда, школска 2011/2012. година (ДРУГО место на Општинском такмичењу из српског језика и језичке културе)
  17. Тамара Митровић, ученица VII разреда, школска 2012/2013. година (ПРВО место на Општинском такмичењу из српског језика и језичке културе)
  18. Слађана Поповић, ученица VI разреда, школска 2012/2013. година (ДРУГО место на Општинском такмичењу из српског језика и језичке културе и пласман на окружно такмичење)
  19. Слађана Поповић, ученица VII разреда, школска 2013/2014. година (ПРВО место на Општинском такмичењу из српског језика и језичке културе и пласман на окружно такмичење)
  20. Тамара Митровић, ученица VIII разреда, школска 2012/2013. година (ТРЕЋЕ место на Општинском такмичењу из српског језика и језичке културе)
  21. Марко Радић, III3 разред (гимназија, општи тип), школска 2013/2014. година,  ДРУГО МЕСТО на Окружном такмичењу из српског језика и језичке културе
  22. Лука Секулић, ученик V разреда, школска 2014/2015. година, ПРВО МЕСТО на Општинском такмичењу из српског језика и језичке културе и пласман на окружно такмичење
  23. Марија Бојић, ученица V разреда, школска 2014/2015. година, ДРУГО МЕСТО на Општинском такмичењу из српског језика и језичке културе и пласман на окружно такмичење
  24. Јелена Јездић, ученица V разреда, школска 2014/2015. година, ДРУГО МЕСТО на Општинском такмичењу из српског језика и језичке културе и пласман на окружно такмичење
  25. Валентина Илић, ученица VIII разреда, школска 2014/2015. година, ПРВО МЕСТО на Општинском такмичењу из српског језика и језичке културе и пласман на окружно такмичење
  26. Слађана Поповић, ученица VIII разреда, школска 2014/2015. година, ДРУГО МЕСТО на Општинском такмичењу из српског језика и језичке културе
  27. Марко Радић, IV3 разред (гимназија, општи смер), школска 2014/2015. година,  ТРЕЋЕ МЕСТО на Окружном такмичењу из српског језика и језичке културe
  28. Јелена Јездић, ученица VI разреда, школска 2015/2016. година, ДРУГО место на Општинском такмичењу из српског језика и језичке културе
  29. Лука Секулић, ученик VI разреда, школска 2015/2016. година, ДРУГО место на Општинском такмичењу из српског језика и језичке културе
  30. Маријана Павловић, ученица VIII разреда, школска 2015/2016. година, ТРЕЋЕ место на Општинском такмичењу из српског језика и језичке културе
  31. Јована Алексић, ученица VIII разреда, школска 2015/2016. година, ТРЕЋЕ место на Општинском такмичењу из српског језика и језичке културе
  32. Тамара Митровић, ученица II разреда гимназије, школска 2015/2016. година, ТРЕЋЕ место на Окружном такмичењу из српског језика и језичке културе
  33. Лука Секулић, ученик VII разреда, школска 2016/2017. година, ДРУГО место на Општинском такмичењу из српског језика и језичке културе
  34. Никола Петровић, ученик VIII разреда, школска 2016/2017. година, ТРЕЋЕ место на Општинском такмичењу из српског језика и језичке културе
  35. Марија Бојић, ученица VIII разреда, школска 2017/2018. година, ТРЕЋЕ место на Општинском такмичењу из српског језика и језичке културе
  36. Милан Ерић, ученик VI разреда, школска 2017/2018. година, ДРУГО место на Општинском такмичењу из српског језика и језичке културе
  37. Милан Ерић, ученик VII разреда, школска 2018/2019. година, ТРЕЋЕ место на Општинском такмичењу из српског језика и језичке културе
  38. Милан Ерић, ученик VII разреда, школска 2018/2019. година, ТРЕЋЕ место на Окружном такмичењу из српског језика и језичке културе
  39. Александра Алексић, ученица VI разреда, школска 2021/2022. година, ТРЕЋЕ место на Општиском такмичењу из српског језика и језичке културе
  40.  Александра Алексић, ученица VI разреда, школска 2021/2022. година, ТРЕЋЕ место на Окружном  такмичењу из српског језика и језичке културе
  1. Никола Танасковић, ЕКОЛОШКИ НАГРАДНИ КОНКУРС, школска 2005/2006. година (награђен лаптопом)
  2. Милица Андрић, ПОНОСИМ СЕ ШТО НИКОЛА ТЕСЛА ПРИПАДА МОМ НАРОДУ, школска 2005/2006. година (ДРУГА НАГРАДА)
  3. Велимирка Дамјановић, међународно ТАКМИЧЕЊЕ У КРАСНОПИСУ, школска 2006/2007. година (ДРУГА НАГРАДА) – у сарадњи са наставником ликовне културе
  4. Наташа Митровић, ИМАМ ПРАВО – ТО САМ ЈА, школска 2006/2007. година (похваљена за есеј)
  5. Наташа Митровић, СЕДАМ ВЕКОВА ПРИЧА ОВА ЖИВИ, СВАКИ СЕ СРБИН СВЕТОМ САВИ ДИВИ, конкурс Друштва ,,Свети Сава” школска 2007/2008. година (ТРЕЋА НАГРАДА)
  6. Велимирка Дамјановић, ,,Пролећна звезда”, конкурс Књижевног клуба КУД ,,Караџић”, Лозница, ПЕСНИЧКИ ПОЗДРАВ ПРОЛЕЋУ, школска 2007/2008. година (ПРВА НАГРАДА)
  7. Маријана Деспотовић, БЕЗБЕДНОСТ У САОБРАЋАЈУ, литерарни конкурс Шта знаш о саобраћају (старији узраст), школска 2007/2008. година (ПРВА НАГРАДА)
  8. Тања Ерић, БЕЗБЕДНОСТ У САОБРАЋАЈУ, литерарни конкурс Шта знаш о саобраћају (средњи узраст), школска 2007/2008. година (ПРВА НАГРАДА)
  9. Маријана Петковић, ХУМАНОСТ ЈЕ ВРЛИНА, конкурс Друштва добровољних давалаца крви, Лозница, школска 2007/2008. година (ПРВА НАГРАДА) 
  10. Велимирка Дамјановић, ХРИШЋАНИН – ДЕТЕ СВЕТЛОСТИ, конкурс 4. ДЕЧЈЕГ ВАСКРШЊЕГ САБОРА, школска 2007/2008. година (ПОХВАЉЕН РАД и учешће на 4. дечјем васкршњем сабору) Види
  11. Велимирка Дамјановић, Причало ми дрво, Еколошки наградни конкурс (поводом ПРВОГ ДЕЧЈЕГ ЕКОЛОШКОГ ФЕСТИВАЛА), Сокобања, школска 2007/2008. година, (ПОХВАЉЕН РАД и учешће на Дечјем еколошком фестивалу)
  12. Јелена Максић, Причало ми дрво, Еколошки наградни конкурс (поводом ПРВОГ ДЕЧЈЕГ ЕКОЛОШКОГ ФЕСТИВАЛА), Сокобања, школска 2007/2008. година, (ПОХВАЉЕН РАД и учешће на Дечјем еколошком фестивалу)
  13. Велимирка Дамјановић, Калиграфски рад (краћи текст који у себи садржи реч доброта), Баваниште, школска 2007/2008. година (ПОХВАЉЕН РАД (ушао у Зборник) и учешће на манифестацији Дани ћирилце)
  14. Рада Јасиковац, песма Мала дама, Песнички сусрети ученика основних школа Србије, Жабари, школска 2008/2009. година (похваљен рад и учешће на финалној смотри) – песма је штампана у Зборнику радова Цветник песника основних школа Србије
  15. Александра Тошић, ученица VIII разреда, школска 2009/2010. година, Републичко такмичење у краснопису, Центар за спорт и културу ,,Шумице” Београд (ТРЕЋА НАГРАДА) 
  16. Слађана Радић, ученица VIII разреда, школска 2009/2010. година, Републичко такмичење у краснопису, Центар за спорт и културу ,,Шумице” Београд (ПОХВАЛА ЗА РАД)
  17. Марија Чолаковић, четврти разред, Средња школа, Мали Зворник, Конкурс за најбoље калиграфске радове, Тема: Други канон светоме (ужи избор радова за изложбу)
  18. Душан Павловић, ученик VIII разреда, школска 2011/2012. година, Мута Дирка, конкурс Књижевног клуба КУД ,,Караџић”, Лозница, ПЕСНИЧКИ ПОЗДРАВ ПРОЛЕЋУ (ДРУГА награда)
  19. Тамара Стојкић, ученица III разреда Средње школе Мали Зворник,школска 2019/2020. година, песма,,Ми смо људи слични птицама”, конкурс Задужбине ,,Доситеј Обрадовић“, ,,Идућ` учи у векове гледа“, Београд (ДРУГА НАГРАДА)
  20. Тамара Стојкић, ученица IV разреда Средње школе Мали Зворник,школска 2020/2021. година, песма,,Када имаш све, не видиш ништа. Прогледаш тек кад немаш ништа., међународни  конкурс ,,Шантићева реч” (ТРЕЋА НАГРАДА)
  21. Јелена Николић, ученица II разреда Средње школе Мали Зворник, школска 2021/2022. година, међународни књижевни конкурс „Шантићева реч“, песма „Само пријатељева рука вади трн из срца“ (ТРЕЋА НАГРАДА)
  22. Катарина Катановић, ученица II разреда Средње школе Мали Зворник, школска 2021/2022. година, књижевном конкурсу Идућ` учи у векове гледа“  Задужбине „Доситеј Обрадовић“, кратка прича „Језик наш насушни“ (ТРЕЋА НАГРАДА)
  1. Горана Зарић, II3 разред (гимназија), школска 2012/2013. година, учешће на општинском такмичењу рецитатора и пласман на окружно такмичење
  2. Жељана Илић, IV3 разред (гимназија), школска 2014/2015. година, учешће на општинском такмичењу рецитатора и пласман на окружно такмичење
  3. Жељана Илић, IV3 разред (гимназија), школска 2014/2015. година, учешће на окружном  такмичењу рецитатора и пласман у финале
  4. Тања Ћирић, III3 разред (гимназија), школска 2014/2015. година, учешће на општинском такмичењу рецитатора и пласман на окружно такмичење
  5. Николина Ковачевић, VI разред, школска 2015/2016. година, учешће на општинској смотри рецитатора
  6. Николина Ковачевић,VIII разред, школска 2017/2018. година, учешће на општинској смотри рецитатора „Песниче народа мог“
  7. Ана Стевановић, VI разред, школска 2017/2018. година, учешће на општинској смотри рецитатора „Песниче народа мог“ и пласман на окружну смотру
  1. Николина Божић, ученица III разреда гимназије, школска 2016/2017. година (ДРУГО место на Окружном такмичењу Књижевна олимпијада и пласман на републичко такмичење)
  2. Јелена Јездић, ученица VII разреда, школска 2016/2017. година (ТРЕЋЕ место на Општинском такмичењу Књижевна олимпијада и плaсман на окружно такмичење)
  3. Јелена Јездић, ученица VIII разреда, школска 2017/2018. година (ПРВО место на Општинском такмичењу Књижевна олимпијада и плaсман на окружно такмичење)
  4. Јелена Јездић, ученица VIII разреда, школска 2017/2018. година (ТРЕЋЕ место на Окружном такмичењу Књижевна олимпијада)
  5. Александра Гаврић, ученица II разреда гимназије, школска 2017/2018. година (ДРУГО место на Окружном такмичењу Књижевна олимпијада)
  6. Александра Гаврић, ученица III разреда гимназије, школска 2018/2019. година (ДРУГО место на Окружном такмичењу Књижевна олимпијада и пласман на републички ниво такмичења)
  7. Александра Гаврић, ученица III разреда гимназије, школска 2018/2019. година (ПРВО место на Републичком такмичењу Књижевна олимпијада)
  8. Филип Алексић, ученик VIII разреда, школска 2020/2021. година, (ТРЕЋЕ место на Општинском такмичењу Књижевна олимпијада и пласман на окружни ниво такмичења)
  1. Јелена Јездић, ученица VII разреда, школска 2016/2017. година (ДРУГО место на 19. Регионалном такмичењу по научним дисциплинама и смотри истраживачких радова талената)
  2. Јелена Јездић, ученица VII разреда, школска 2016/2017. година (ТРЕЋЕ место на Републичком такмичењу по научним дисциплинама и смотри истраживачких радова талената Србије)
  3. Јелена Јездић, ученица VIII разреда, школска 2017/2018. година (ПРВО место на 20. Регионалном такмичењу по научним дисциплинама и смотри истраживачких радова талената)
  4. Јелена Јездић, ученица VIII разреда, школска 2017/2018. година (ТРЕЋЕ место на Републичком такмичењу по научним дисциплинама и смотри истраживачких радова талената Србије)
  1. Сто младих талената Мачванског округа 2008 – Јелена Максић (VIII разред), Александар Јовановић (VI разред), Велимирка Дамјановић (VIII разред), Сања Максић (VI разред), Наташа Митровић (VI разред), Зора Стефановић (VIII разред), Сара Боровић (VI разред), Весна Ђокић (VI разред), Маријана Деспотовић (VIII разред), Дејан Томић (VIII разред); школска 2007/2008. година
  2. Цветник песника основних школа Србије – рад похваљен на Песничким сусретима ученика основних школа Србије – Рада Јасиковац (V разред); школска 2008/2009. година
  3. Сто младих талената Мачванског округа 2009 – Босиљка Ристић (VI разред), Ивана Крстић (VI разред), Исидора Драгићевић (VI разред), Александра Тошић VIII разред
  4. Сто младих талената Мачванског округа 2010 – Марија Драгићевић, (VII разред), Исидора Драгићевић (VII разред)
  5. Зборник дечјих радова Дани ћирилице, Баваниште 2002-2008. Велимирка Дамјановић (VIII разред), школска 2007/2008. година
  6. Сто младих талената Мачванског округа 2012 – Душан Павловић (VIII разред), Рада Јасиковац (VIII разред)
  7. Зборник књижевног стваралаштва младих Србије и дијаспоре, Културно издавачки центар „Српска кућа“, 2019. година – Андреа Станојевић (III разред гимназије) и Никола Живковић (III разред гимназије)
Scroll to Top