Републички зимски семинар 2016. године
У периоду од 11. до 13. фебруара 2016. године присуствовала сам 57. Семинару за наставнике и професоре српског језика и књижевности. Семинар је организован на Филолошком факултету у Београду.
У периоду од 11. до 13. фебруара 2016. године присуствовала сам 57. Семинару за наставнике и професоре српског језика и књижевности. Семинар је организован на Филолошком факултету у Београду.
У среду 3. фебруара 2016. године, у Основној школи „Браћа Рибар“, присуствовала сам семинару „Диференцирана настава“ (К3, П8, 8 бодова).
На Наставничком већу, које је одржано у уторак 02. фебруара 2016. године, заједно са колегиницом Весном Радић, одржала сам предавање на тему „Дијагностика, превенција и отклањање узрока школског неуспеха“. На предавању смо чланове колектива упознале са садржајима семинара „Дијагностика, превенција и отклањање узрока школског неуспеха“ који је реализован у Средњој школи у Малом Зворнику. На истом Наставничком већу присуствовале смо излагању колега Зорице Лекић и Ивана Негића, који су говорили о садржајима семинара „Допунска и додатна настава од куће“.